İstanbul Kıyamet Vakti Eminönü Sunucusu Genel Etkileşim ve Sohbet Forumuna Hoşgeldiniz..

--TASARIM ßY ALMANKURT--
İstanbul Kıyamet Vakti Eminönü Sunucusu Genel Etkileşim ve Sohbet Forumuna Hoşgeldiniz..

--TASARIM ßY ALMANKURT--
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn İle Herkes Birbirini Tanısın !!!!

3 posters
YazarMesaj
BoğazınYargıcı
Co-Admın
Co-Admın
BoğazınYargıcı

Rep Puanı : 15848

Msn İle Herkes Birbirini Tanısın !!!! Empty
MesajKonu: Msn İle Herkes Birbirini Tanısın !!!!   Msn İle Herkes Birbirini Tanısın !!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 8:57 pm

Arkadaslar Kralbenim (Mehmet abi ) daha önceden Resmi forumda böyle bir konu acmı fakat sonra o konu kayboldu Forumda

Msn de haerkes birbirini Tanıyıp arkadas olması sohbet etmesi eglenceli ve güzel oluyo yeni insanlar tanımak isteyenler icin bu Konuyu acıyorum

.::: NOT :::.
1- Yeni bir msn adresi alıp o adrese ikvi arkadaslarınızı eklerseniz sizin icin Güvenli olur..
2- msn adresinize gelen mailler arasında tanımadıgınız kişilerden gelen mailleri acmazsanız sizin icin Güvenli olur...

Msn adresim :

bogazinyargicii@hotmail.com
http://www.nightend.net
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Msn İle Herkes Birbirini Tanısın !!!!   Msn İle Herkes Birbirini Tanısın !!!! Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 10:50 pm

LLionmemOO@hotmail.com [ Msn Adresim Değişmiştir Herkez Eklesin Ve Oyundaki Nickini Yazsın Ekledikten Sonra Teşekkürler İyi Günler
WiNDxCoMBaT
Admin
Admin
WiNDxCoMBaT

Rep Puanı : 15626

MesajKonu: Geri: Msn İle Herkes Birbirini Tanısın !!!!   Msn İle Herkes Birbirini Tanısın !!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 2:45 pm

Tebrikler! Ben daha önce böyle birşey düşünmüştüm fakat bazı insanlar birbirlerine güvenmedikleri için (güvenmemekte haklılar) böyle bir uygulamayı faaliyete geçiremedim.

Saygı ve sevgiler...

sahinhilebazmsti_ikv@hotmail.com
http://ikveminonu.yetkinforum.com
DespicabLe
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep Puanı : 5480

MesajKonu: Geri: Msn İle Herkes Birbirini Tanısın !!!!   Msn İle Herkes Birbirini Tanısın !!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 7:57 pm

devilbug__ikv@hotmail.com ..

2 tane Alt Tire Var Dikkat !

Msn İle Herkes Birbirini Tanısın !!!!
1 sayfadaki 1 sayfası