İstanbul Kıyamet Vakti Eminönü Sunucusu Genel Etkileşim ve Sohbet Forumuna Hoşgeldiniz..

--TASARIM ßY ALMANKURT--
İstanbul Kıyamet Vakti Eminönü Sunucusu Genel Etkileşim ve Sohbet Forumuna Hoşgeldiniz..

--TASARIM ßY ALMANKURT--
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu?

+2
WiNDxCoMBaT
StRaWbErY
6 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu? Empty
MesajKonu: Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu?   Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 1:58 am

Sert Mi Ağır Mı

Görüşlerinizi bekliyorum
StRaWbErY
Moderatör
Moderatör
StRaWbErY

Rep Puanı : 5829

MesajKonu: Geri: Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu?   Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 12:49 pm

İkiside aynı işi yapıyor sonuçta... Bence ağır vuruş
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu?   Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 4:20 pm

Ama BenCe Sert Vuruş? Neden Mi? Ağır Vuruş 10 snyede Bir Aktif Edilebiliyo ve 1600 ve 2000 arası vuruyor genellikle Sert Vuruş 5 snyede Bir Aktif Oluyo Ve 1300 ve 1700 arası vuruyo Yani 10 Snyede 1 ağır vuruş 2 Tanede Sert Vuruş Vurabiliyosun Bana Göre Sert Vuruş Daha Avantajlı.. Tabi Bu Benim Görüşüm.
WiNDxCoMBaT
Admin
Admin
WiNDxCoMBaT

Rep Puanı : 15639

MesajKonu: Geri: Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu?   Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 6:15 pm

Bence ikiside. Çünkü artık savaşçılar da biraz olsun yeteneğe yönelik bir hale geldiler. 2 sine de 15 er puan vermenizi tavsiye ederim ...
http://ikveminonu.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu?   Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 8:22 pm

Lionmemo demiş ki:
Ama BenCe Sert Vuruş? Neden Mi? Ağır Vuruş 10 snyede Bir Aktif Edilebiliyo ve 1600 ve 2000 arası vuruyor genellikle Sert Vuruş 5 snyede Bir Aktif Oluyo Ve 1300 ve 1700 arası vuruyo Yani 10 Snyede 1 ağır vuruş 2 Tanede Sert Vuruş Vurabiliyosun Bana Göre Sert Vuruş Daha Avantajlı.. Tabi Bu Benim Görüşüm.

FİKRİM DEĞİŞMEDİ
BoğazınYargıcı
Co-Admın
Co-Admın
BoğazınYargıcı

Rep Puanı : 15861

MesajKonu: Geri: Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu?   Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 8:56 pm

WiNDxCoMBaT demiş ki:
Bence ikiside. Çünkü artık savaşçılar da biraz olsun yeteneğe yönelik bir hale geldiler. 2 sine de 15 er puan vermenizi tavsiye ederim ...

Mustafaya Katılıyorum Hem Daha Etkili Hemde Daha Hızlı olursunuz. Rakibinizin işini Cabuk Bitirebilirsiniz Smile

İkisinede 15 puan Smile Wink
http://www.nightend.net
AlmanKurt
Co-Admin
Co-Admin
AlmanKurt

Rep Puanı : 16278

MesajKonu: Geri: Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu?   Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 9:16 pm

Her Koşulda Ağır Vuruşu Seçiyorum..
FELLAH
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

Rep Puanı : 5746

MesajKonu: Geri: Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu?   Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu? Icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 12:22 am

ben olsam 2 sini seçerim ama oyunu bıraktım Razz Very Happy
StRaWbErY
Moderatör
Moderatör
StRaWbErY

Rep Puanı : 5829

MesajKonu: Geri: Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu?   Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu? Icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 2:37 pm

Tabi ki ikiside kullanılacak bir karakterde... Ağır vuruş 15 sert vuruş 15 kesinlikle
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu?   Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu? Icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 3:31 pm

Evet Ama Bence Gene SERT Very Happy ( TAKTIM SERTE )
FELLAH
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

Rep Puanı : 5746

MesajKonu: Geri: Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu?   Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu? Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 3:49 pm

bence 2 side aynı şey ama yetenek dağılımlarını nasıl yapıcaz kanatmaya vericezmi vermicez mi nasıl olucak yaw bi bilgi verin ugraşıyorum sürekli denememi yapıcam kafama takıldı yetenekler
kemcoo
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
kemcoo

Rep Puanı : 5721

MesajKonu: Geri: Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu?   Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu? Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 7:59 pm

TABİKİDE AGIR WURUS SONUCTA 40 LEWELDE ACILIO DEMİVery Happy 39 A KDAR İDARE EDİCEZ SERT WURSLA:D

Sert Vuruş Mu? Ağır Vuruş Mu?
1 sayfadaki 1 sayfası